Oferta

Witamy w Agencji Reklamowej StudioOPAK.pl Działamy na rynku już od 2000 r. Obsługujemy firmy z całego świata.  Szukamy idealnych rozwiązań, staramy się żeby nasze reklamy i produkty były niepowtarzalne i spełniały oczekiwania każdego klienta.          

Projekty Graficzne – Dzięki dużemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne projekty graficzne. Nasi graficy są w stanie sprostać państwa oczekiwaniom i zaproponować sprawdzone rozwiązania lub nietypowe autorskie projekty, dzięki czemu zostaną Państwo wyróżnieni, produkty i usługi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi projekty przeznaczone do publikacji wszelkiego rodzaju druku, znakowania, CNC, 3D i inne.

Druk offsetowy i Cyfrowy – Posiadamy duże zaplecze dzięki czemu oferujemy szeroki wachlarz usług drukarskich, offsetowych jak i cyfrowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu posiadamy sprawdzoną bazę dostawców, przez co możemy dostarczyć państwu produkty najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Produkcja Reklam i Druk Wielkoformatowy – Nasza pracownia jest jedną z najlepiej zaopatrzonych pracowni w powiecie. Posiadamy szereg maszyn wielkoformatowych dzięki czemu mogą Państwo zamówić szereg usług w jednym miejscu. Posiadamy drukarki wielkoformatowe, plotery tnące, laminatory, frezarki CNC, lasery, plotery termiczne, zaplecze techniczne. 

Pracownia Grawerowania Laserowego.  Od lat zajmujemy się grawerowaniem i cięciem CNC. Posiadamy kilka urządzeń dzięki czemu możemy zaoferować Państwu cały szereg usług i produktów najwyższej jakości. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się usługi znakowania laserowego prezentów okolicznościowych, produkcja tabliczek znamionowych oraz znakowanie i sprzedaż gadżetów. 

Wizualizacja Lokali – Największym problemem dla firm jest dobra reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Dzięki studiu możemy zaoferować Państwu od wizualizacji do pełnej oferty oznakowania lokalu dostosowując wygląd i reklamy do budżetu. 

Auto Reklama – Możemy się pochwalić dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o reklamę na samochodach. Od kilkunastu lat zajmujemy się oklejaniem i projektowaniem reklam na pojazdach. Realizujemy zamówienia od prostych naklejek do obsługi flotowej. 

Dla Małych i Dużych– Dzięki własnej produkcji oraz wieloletniemu doświadczeniu oferujemy małe jak i duże nakłady za rozsądną cenę. U nas można zamówić od jednej sztuki do milionowych nakładów.

Gwarancja – Chcąc wykonywać usługi na najwyższym poziomie musimy udzielać gwarancji na materiały i usługi. Wszystkie materiały są objęte gwarancją w zależności od rodzaju oraz sposobu użytkowania.

Oferta indywidualna – Wszystkie oferowane rozwiązania kończą się na ofertach indywidualnych. Ponieważ każdego klienta oraz każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość.

Marketing – Aby wprowadzić skuteczną reklamę należy działania poprzedzić działaniami marketingowymi. W wielu przypadkach jest to wymagane aby działania Marketingowe były prowadzone równolegle do akcji reklamowych.

facebook-logo  www.facebook.com/studioopakpl