Auto Reklama

Oklejanie Pojazdów

Jednym z lepszych sposobów na dotarcie do szerokiego grona klientów jest reklama na samochodzie. Dzięki nam mogą Państwo zwiększyć zasięg swojej działalności.
Wykonujemy od prostych reklam do kompletnej zmiany koloru auta.
Ponadto dużym powodzeniem cieszą się magnesy od kont obniżyliśmy ich cenę.

Rodzaje reklam:

Naklejki plotowane.

Są to naklejki wycinane ploterowo z folii barwionej w masie. W ofercie posiadamy ekonomiczne (3-5 lat) oraz polimerowe (5-9 lat). Żywotność w dużym stopniu zależy od eksploatacji.

Naklejki drukowane.

Posiadamy trzy rodzaje naklejek ekonomiczne, naklejki polimerowe oraz wylewne. W zależności od wypukłości i przetłoczeń. Średnia żywotność to ok 3 lat. Druk wysokiej rozdzielczości full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Folia OWV.

Folia perforowana używamy do oklejania szyb w pojazdach.  Druk wysokiej rozdzielczości full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Naklejki Odblaskowe.

Dużą popularnością cieszą się naklejki odblaskowe, dzięki nim wasza reklama będzie lepiej widoczna i rozpoznawalna niczym karetka lub radiowóz.

Przyciemnianie szyb.

Posiadamy szeroką gamę folii przyciemniających w zależności od efektu który chcą Państwo uzyskać.

Laminowanie Wydruków.

Możemy zwiększyć żywotność oraz odporność na uszkodzenia dzięki laminowaniu wydruków. Laminaty dwukrotnie zwiększają żywotność reklam na samochodach.

Naklejki Magnetyczne.

Druk na folii wysokiej rozdzielczości full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych. Stosujemy głównie magnesy 0,6 i 0,7 mm. Naklejki cieszą się dużym uznaniem.

facebook-logo  www.facebook.com/studioopak – więcej realizacji, zapraszamy do polubienia 🙂