Projekty

Studio Grafiki Komputerowej w Józefowie
projekty_graficzne_otwock

Zapraszamy do naszego Studia Grafiki Komputerowej, nasi graficy chętnie pomogą Państwu w przygotowaniu projektu oraz aranżacji Reklam. Lata praktyki oraz dostęp do najnowszych technologi sprawił iż możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w dziedzinie grafiki i reklamy.

Projekty Klasyczne.

Możemy wykonać proste klasyczne projekty w bardzo dobrych cenach. Projekty przede wszystkim czytelne i ukierunkowane do konkretnego odbiorcy. Proste jednokolorowe, tekstowe wprowadzamy gratis.

Projekty Kreatywne.

Projekty które wymagają poświęcenia trochę więcej czasu w celu dopracowania szczegółów. Chętnie wykonamy każdy projekt, pod każdy rodzaj nośnika lub wydruku. Posiadamy dużą bazę grafiki i zdjęć oraz dla wymagających projektujemy autorskie rozwiązania, wykonujemy zdjęcia, renderujemy obrazy.
kopia-baner_plakaty

Logotypy.

Aby firma była lepiej rozpoznawalna najważniejszym czynnikiem jest prawidłowo zaprojektowane logo i dobrane do charakteru działalności firmy. Wykonujemy od prostego logotypu do księgi znaku.

Identyfikacja Wizualna Firmy.

W celu wypromowania firmy bardzo ważna jest prawidłowa identyfikacja, ta wewnątrz jak i na zewnątrz. Zaprojektują Państwo u nas od wizytówek, ulotek, papier firmowy, kalendarz, notes, po reklamę zewnętrzną Szyldy, kasetony, bilbordy. Również dopasujemy i wykonamy projekty długopisów, breloków, odzieży reklamowej. Wszystko co się kojarzy z firmą.

Foldery, Katalogi.

Od prostych publikacji po złożone foldery i katalogi dla producentów i sieci handlowych. Nasze produkty bardzo sobie cenią firmy z branży medycznej oraz kosmetycznej. Wszysto co zaprojektujemy nasz dział produkcji jest w stanie wyprodukować.

Projekty CNC, POS, 3D.

Jeżeli potrzeba jesteśmy w stanie wykonać projekty CNC, POS, oraz 3D. Łącznie z wykonaniem prototypu oraz wyprodukowaniu niektórych produktów.

Projekty stron WWW oraz Multimedia.

W celu powiększenia horyzontów firmy warto zainwestować w reklamę internetową, wykonujemy od prostych stron wizytówek, po portale z panelami administracyjnymi oraz sklepy. Możemy zainstalować wszelkie skrypty do automatycznego pozycjonowania SEO, Newsetter i inne rozwiązania do lepszego kontaktu z klientem oraz reklamy. Obsługa w socjal mediach społecznościowych i ich promowaniu.

Projekty Opakowań.

Projektowanie opakowań oraz wzornictwo przemysłowe dla firm którym zależy na skuteczności sprzedaży oraz estetyce produktów.

Projekty Etykiet.

Projekty i produkcja etykiet i nadruków na wszelkiego rodzaju produkty.

Ponadto wykonujemy projekty: Opakowań, Logotypów, Wizytówek, Ulotek, Folderów, Katalogów, Biznes Karty, Voucherów, Gazetek, Notesów, Reklamówek, Etykiet, Menu, Cenników, Teczek, Kopert, Kalendarzy, Reklam Prasowych, Biletów, Pocztówek, Plakatów, Banerów, Bilbordów, Tablic Reklamowych, Reklam na Samochodach, Roll-up, Ścianki, Grafika 2D, Grafika 3D, Animacje 3D, Spoty reklamowe, CD/DVD, Strony WWW, Sklepy Internetowe, Portale, itp.
Oraz inne projekty, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rysunek1