Karty Pocztowe

Zalecenia do projektów

Czarne teksty przygotuj jako 100% K, bez pozostałych składowych. Idealne pasowanie kolorów względem siebie nie zawsze jest możliwe. Niewielkie przesunięcia akceptowalne na grafice mogą być widoczne na wydruku i pogarszać ostrość tekstu.

Szarość przygotuj z czystej czerni, bez pozostałych składowych. Unikaj szarych tekstów. Teksty przygotowane w szarościach są mniej czytelne. 100% K będzie wyglądać znacznie lepiej, słowo drukarza.

Czcionki powinny być w krzywych, unikaj bitmap. Zamiana tekstów na bitmapę – tzw. spłaszczenie tekstów – powoduje osłabienie ostrości liter, a więc pogorszenie ich czytelności.

Unikaj niskich i wysokich nafarbień. Wydruk ze zbyt dużą ilością farby schnie dłużej, przez co zadrukowana strona arkusza może odbijać ślad na sąsiednim arkuszu. W ekstremalnych przypadkach arkusze mogą skleić się ze sobą lub farba może zejść z podłoża. Z kolei wypełnienie poniżej 5% będzie w zasadzie niewidoczne na wydruku.

Karty Pocztowe

Wysyłaj klientom pozytywną energię! Klasyczne, tradycyjne karty pocztowe to najlepszy sposób, by komuś podziękować albo złożyć życzenia – nie tylko od święta. Są też miłą pamiątką z wakacji, dlatego serdecznie polecamy druk pocztówek dla hoteli, restauracji, placówek kulturalnych czy gmin. U nas wydrukujesz tanie pocztówki doskonałej jakości nawet w bardzo niewielkich nakładach. Proponujemy wszystkie popularne formaty, nieskończony wybór podłoży i atrakcyjne opcje uszlachetniania.

Karton Arktika 300g

Produkt drukowany jest na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż kreda 350, a nieco mniejszej gładkości.

Folia błysk jednostronnie – awers (B+0)

Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Na drugiej stronie, niepowleczonej folią błysk, można pisać. Folia błysk, którą często stosuje się do powlekania podłoży papierowych, posiada dwie istotne cechy. Z jednej strony produkty wyglądają bardzo artakcyjnie i zwracają na siebie uwagę, a z drugiej w znacznym stopniu poprawie ulega wytrzymałość podłoża na rozrywanie czy gniecenie.

A6 (105 x 148 mm), DL (99×210 mm)

Produkt w typowym formacie A6 o wymiarach 105 x 148 mm.

Dwustronnie kolorowe (4+4 CMYK)

Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.

Kartki skłądane

Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron. W szczególności sprawdzają się w firmach.