Nadruki i Haft

Nadruki na odzież i haft.

Nadruki Flex

Najpopularniejszą formą nadruku na odzieży firmowej od 1 do 100 szt jest nadruk termiczny flex. Jest to tania i trwała forma reklamy która wytrzymuje spokojnie kilka lat. W ten sposób możemy oznakować do formatu A3 niemal każdy rodzaj materiału, koszulki, bluzy, czapki, kurtki, odzież roboczą.

Nadruki Flock

Trochę droższy nadruk na odzieży firmowej od 1 do 100 szt jest nadruk termiczny flex. Flock charakteryzuje się strukturą puszystą która wytrzymuje spokojnie kilka lat. W ten sposób możemy oznakować do formatu A3 niemal każdy rodzaj materiału, koszulki, bluzy, czapki, kurtki, odzież roboczą.

Nadruki Flex drukowane i wycinane kształtowo.

Do nadruku zdjęć i wielokolorowych logotypów stosujemy flex drukowany i wycinany po obrysie, jest to również znakowanie termiczne, jego żywotność szacuje się o połowę krótszą od flexu plotowanego.

Sitodruk.

Technologia najstarsza i dająca największe możliwości, dzięki możliwości druku pantonami i farbami specjalnymi uzyskujemy najróżniejsze efekty. Również trwałość jest największa, zaczynamy nadruki od 100 szt. Drukarki 4 kolorowe dają nam możliwość nadruku full kolor.

Haft komputerowy.

Od kilkunastu lat posiadamy możliwość wykonania haftu na materiałach. Posiadamy dwie pracownie, z maszynami przemysłowymi gdzie zaczynamy produkcję od 20 szt. Oraz stanowisko do haftów indywidualnych od 1 szt. Obszar roboczy to 18×26 cm. Ponadto oferujemy naszywki.

Grawer laserowy na materiale.

Ostatnia nowość na rynku to grawer na materiale, niestety nie wszystko się daje grawerować, najczęściej są to paski, torebki, etui. Niestety cienkie materiały laser przepala i materiał potrafi się popruć.