Litery 3D

Litery 3D ze Styroduru, Blokowe podświetlane LED

Styrodur

Bardzo dużą popularnością cieszą się litery 3D ze styroduru. Wykonujemy cały szereg napisów, logotypów i materiałów ze styroduru. Tania i skuteczna reklama przestrzenna dzięki której każdy napis i znak nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Styrodur oferujemy w grubościach 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 cm. Materiał malujemy farbami akrylowymi odpornymi na działanie warunków atmosferycznych. Litery możemy umieścić na płycie lub bezpośrednio na elewacji.

Litery Blokowe podświetlane LED.

Jedną z bardziej rzucających się reklam są litery blokowe podświetlane LED. Są to litery zbudowane z taśmy aluminiowej, podstawą jest PCV 10mm, oraz front z PLEXI. Do podświetlania stosujemy moduły LED zatopione w żywicy z odpornością na wilgoć IP68.
Możemy wykonać litery i znaki do 1×1,5m w przypadku większych prosimy o kontakt.

Litery z PCV frezowane.

W wielu przypadkach potrzeba wykonać trwały i estetyczny napis, litery z PCV są estetyczne i trwałe. Można je stosować na zewnątrz i do wewnątrz. Stosujemy grubości od 2 do 10 mm.

Litery z PLEXI cięte laserem lub mechanicznie.

W porównaniu z wieloma realizacjami PLEXI jest najbardziej prestiżową. Litery z Plexi wycinane laserem są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem estetycznym i wizualnym. Oferowane grubości to od 2 do 10 mm, bezbarwne i mleczne oraz 3 mm kolor.

Litery ze Sklejki

W celu uzyskania wyjątkowego charakteru stosujemy sklejki do wewnątrz stosujemy sklejką liściastą 2-3mm którą możemy wyciąć laserowo. Lub iglaste wodoodporne wycinane mechanicznie.

Litery i znaki z DIBONDU

Dibond charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zewnątrz, reklamy z dibondu służą przez lata. Materiał wycinamy mechanicznie. możemy dodatkowo okleić lub połączyć z innym materiałem.