Strony www

PROJEKTY • STRON WWW • GRAFIKA • POZYCJONOWANIE • REKLAMA INTERAKTYWNA

Witamy Państwa, oferujemy profesjonalną i fachową obsługę przy tworzeniu stron i reklam w internecie.  Mogą Państwo u nas tanio i szybko wykonać stronę www. Od 15 lat budujemy strony www. Zaczynaliśmy od podstaw obecnie tworzymy strony oparte na systemach CMS z panelami administrującymi. strony www projektowanie

Projekty graficznie stron używając sprawdzonych rozwiązań lub tworzymy od podstaw nowe rozwiązania. Oferujemy kilka sprawdzonych rozwiązań od prostej wizytówki do budowy sklepów.  W naszych instalacjach wykorzystujemy różnego rodzaju technologie, dzięki czemu strony są lepiej rozpoznawalne i docierają do klienta.

Promocja strona funkcjonalna na WORDPRESS już od 1999 zł brutto
w tym:
– Serwer na 1 rok
– Domena 1 rok
– Instalacja do 4 stron z panelem administracyjnym
– kontakt z wygenerowaną mapą.
– Zdjęcia z bazy lub dostarczone przez klienta.
– Moduł SEO plus pozycjonowanie podstawowe w przeglądarkach
– e-mail firmowy (opcja)

Oferujemy:

1. WordPress – system oparty na CMS z panelem administracyjnym umożliwiający aktualizacje stron. Dodatkowo możliwość zainstalowania dodatkowych narzędzi typu:
SEO – system zarządzający pozycjonowaniem
WooComerce – Sklep internetowy
Newsletter – Zdalny meiling
Anty wirus – oprogramowanie antywirusowe
Galerie, Facebook, oraz inne dodatki zwiększające skuteczność i zasięg działania.

2. Sklepy internetowe – Petrashop. Jest to sprawdzone narzędzie do handlu w internecie. Posiada bardzo dużo możliwości, bramki płatnicze, SEO, meiling.

3. Pozycjonowanie – Oferujemy kilka możliwości od podstawowego indeksoania w wyszukiwarkach do zaawansowanych narzędzi AdWords do kampanii internetowych.

4. Prezentacje firmowe. Do celów prezentacji oraz reklam tworzymy prezentacje, grafiki oraz animacje do prezentacji w firmie, u klienta oraz na stronie.

5. Opracowanie Strategii Marketingowej oraz przeprowadzenie kampanii w internecie i mediach publicznych.  Jeżeli potrzebują Państwo skutecznych narzędzi oraz rozwiązań aby lepiej wypromować swoją firmę lub produkt, to mamy skuteczne rozwiązania, które możemy zaoferować.

6. Proste rozwiązania – Reklama nie musi być droga, możliwość wykonania prostych stron w html, php typu wizytówka dla potrzeb marketingu firmy lub usługi.

PROMOCJA – Zamawiając stronę WORDPRESS
dostaniesz gratis moduł SEO oraz podstawowe POZYCJONOWANIE w przeglądarkach.

7. Fanpage na facebook – Zakłądanie FanPage na fb oraz opieka i promowanie

8. Pozycjonowanie w Google wykorzystując złożone mechanizmy reklamowe.

Napisz lub zadzwoń mamy ciekawe rozwiązania: [email protected], tel. 601 148 306

Jesteś grafikiem wykonujesz strony www lub jesteś informatykiem napisz, współpracujemy z wieloma grafikami na zasadzie frelance: [email protected]