Tablice i Szyldy

Tablice i Szyldy Reklamowe, informacyjne, okolicznościowe.

Podstawowym rozwiązaniem reklamowym są tablice reklamowe, posiadamy wiele możliwości wykonania.

Tablice z PCV.

Tablice z PCV spienionego od 2 do 10mm płyty mają format 2x3m większe łączymy. Możliwość wykonania grafiki z folii plotowanej lub drukowanej. Dodatkowo możemy zabezpieczyć wydruk laminatem. Tablice możemy wyciąć na frezarce do formatu 100x150cm lub większe, wykonać logotypy, znaki lub litery. Dodatkowo często klięci decydują się na umieszczeniu liter przestrzennych na tablicy i logotypów. W szczególności pięknie wychodzą obrazy na pcv oraz wszelkie cenniki i menu. 

Tablice z PLEXI

Plexi jest zdecydowanie dużo droższa lecz jeżeli chodzi o jakość i oznakowanie biur, urzędów, instytucji to oddaje w 100% jakość. Plexi możemy wycinać na laserze do formatu 635x450mm, krawędzie uzyskujemy idealnie krystalicznie lub na frezarce do formatu 100×150 cm. Z przezroczystej plexi możemy wykonać tablice frezowane z oświetleniem kątowym. Plexi występuje w grubościach 2-10mm dla bezbarwnej i mlecznej. Kolor występuje głównie w 3mm.

Tablice z DIBONDU

Posiadamy na stanie dibondy w grubościach 2, 3, 4 mm w formatkach do 3×1,5m oraz 2x4m. Tablice możemy okleić folią plotowaną, drukowaną z laminatem lub bez, wykonać frezowanie lub nakleić litery przestrzenne. Materiał trzywarstwowy bardzo sztywny i odporny.

Tablice Metalowe

W miejscach narażonych na wandalizm stosujemy metalowe tablice z blachy ocynkowanej. Tu oferujemy dwa rodzaje grafiki plotowana lub drukowana.

Tablice Drewniane

Dla podkreślenia charakteru niektórych miejsc stosujemy głównie sklejki. Do formatu 635x450mm grawerujemy na laserze. Powyżej do formatu 100x150cm wykonujemy na frezarce.

Inne Tablice

Oprócz klasycznych reklam i szyldów wykonujemy cały szereg tablic informacyjnych, ogłoszeniowych, numery posesji i inne.

Dystanse do Tablic

Oferujemy cały szereg dystansów i zaślepek do mocowania tablic.