Oklejanie Witryn

Oklejanie Witryn, Reklamy Outdoor, Wizualizacje

Jednym z kluczowych elementów każdej firmy jest profesjonalna reklama zewnętrzna. Dzięki naszym grafikom oraz działowi produkcji wasza reklama będzie wyjątkowa i dostosowana do Państwa działalności. Oferujemy tanie rozwiązania oraz nietypowe reklamy dzięki którym łatwo firma się wyróżni. Proste projekty jednokolorowe wykonujemy gratis. W przypadku wycen zapraszamy do kontaktu z grafikami.

Oklejanie Witryn

Folia Ploterowa.

Folia wycinana ploterowo, duży wybór kolorów podstawowych oraz transparentnych, folie dekoracyjne, odblaskowe, efekt szronionej szyby.

Folia drukowana.

Folia drukowna monomeroa błyszcząca lub matowa, możliwość zabezpieczenia laminatem ochronnym, dodatkowo możemy wykonać wydruk i wyciąć go na ploterze po obrysie.

Folia Drukowana OWV

Folia dziurkowana (perforowana) przepuszcza światło tak że widać ze środka ulicę a z zewnątrz reklamę. tą folie również możemy wyciąć kształtowo na ploterze.

Ponadto zapraszam do zapoznania się z działami kasetony, tablice i szyldybanery litery 3D. Zamawiając kompleksową obsługę zaoszczędzają Państwo czas i pieniądze.