Teczki i Segregatory

Teczki Ofertowe, Segregatory.

Teczki Ofertowe

Stanowią wielką rolę w branży biurowej oraz reprezentowaniu firm na spotkaniach biznesowych. Trzeba przyznać, że dzięki możliwościom, jakie daje drukarnia, oraz nasi graficy nasze produkty są jednymi z najlepszych produktów na rynku. Solidnie wykonane teczki Firmowe lub urzędowe potrafią zdziałać naprawdę wiele, gdy chodzi o wizerunek firmy. Oferujemy klasyczne kartonowe teczki oraz teczki skoroszytowe, które są bardziej pojemne i umożliwiają wpięcie dokumentów. Duży wybór podłoży, opcjonalne uszlachetnienie folią (zalecane) i wybiórczym lakierem UV..

A4  (479 x 338 mm), 350g kreda mat

Teczka z nowym, ergonomicznym wykrojnikiem i szerokim grzbietem w formacie A4 479 x 338 mm. Drukowana na papierze kredowym mat i dostępna w 3 formach uszlachetniania: z folią błysk, mat, jak również bez foliowania. Opcjonalnie teczka może być zaopatrzona w gumkę, która ułatwia zamknięcie.

Folia błysk lub z folią matowa jednostronnie – awers.

Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk lub mat, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Na drugiej stronie, niepowleczonej folią można pisać. Folia  którą często stosuje się do powlekania podłoży papierowych, posiada dwie istotne cechy. Z jednej strony poprawia wygląd stając się bardziej artakcyjna, a z drugiej w znacznym stopniu staje się wytrzymalsza.

Jednostronnie kolorowe lub Dwustronnie kolor

Jednostronny lub dwustronny  zadruk w pełnym kolorze ( full kolor CMYK). Bardzo wysokiej jakości druk w technice offsetowej.

Dwa rodzaje grzbietów, pojedynczy lub podwójny big 5mm

Możliwość wyboru dwóch rodzajów bigowania w zależności od ilości materiałów. Cienka wystarcza na kilka dokumentów, natomiast przy teczkach z podwójnym bigiem mieści się  kilkadziesiąt stron w zależności od gramatury papieru.

Druk już od 10 szt. offset od 50 szt.

Staramy się drukować w pakietach 50,  100, 200, 250, 300, 500, 1000 szt. ale jesteśmy w stanie wykonać każdą ilość w zależności od państwa zapotrzebowania.

Segregatory

Segregatory firmowe to niezwykle praktyczny element wyposażenia biura. Trwałe i estetyczne, są udaną inwestycją w wizerunek firmy. Znakomicie prezentują się na półce i stanowią efektowną oprawę przechowywanych dokumentów. Segregatory są uszlachetnione folią matową lub błyszczącą. Aby nadać im indywidualny, efektowny wygląd, warto wykorzystać lakier wybiórczy UV.

Kreda błysk 170g + karton

Papiery kredowe o wyższych gramaturach często stosowane są do produktów, w których wymagana jest wysoka jakość materiału i odwzorowanie kolorystyczne (np. prospekty, broszury czy foldery firmowe). Następnie jest kaszerowany na sztywnym kartonie.

Format (267 x 316 mm)

Produkt w standardowym formacie na dokumenty A4 o wymiarach 210 x 297 mm.  z grzbietem 20, 42 lub 62 mm.

full kolor CMYK, folia błysk lub matowa

Zewnętrzna okładka zadrukowana full kolor, uszlachetniania folią błysk.

bez zadruku, folia błysk

Wewnętrzna wkładka bez zadruku, uszlachetniana folią błysk.

Szerokość grzbietu – 2 cm, 4,2 cm, 6,2 cm

Grzbiet segregatora w zależności od 2 cm do 6,2 cm.

Mechanizm – 2 lub 4 ringowy typu D

Mechanizm metalowy, w kolorze srebrnym, przytwierdzony do tylnej okładki. Posiada 2 lub 4  ringi w kształcie litery D, pozwalające na wpięcie dokumentów.

Druk już od 5 szt.

Druk nisko nakładowy jak i wysokonakładowy.

Okładki na Dyplomy

Teczki/okładki na dyplomy, świadectwa, certyfikaty, pisma referencyjne formatu A4. Wykonane są z kartonu białego dwustronnie powlekanego, 300 g/m². Teczki oferujemy w dwóch wariantach:

Teczki jednostronne: zadrukowane jednostronnie w pełnym kolorze (4/0 CMYK), uszlachetnione jednostronnie laminatem mat/błysk

Teczki dwustronne: zadrukowane dwustronnie w pełnym kolorze (4/4 CMYK), uszlachetnione dwustronnie laminatem mat/błysk

Teczka posiada wewnątrz zakładkę na założenie/przytrzymanie dokumentu. Zakładka ta jest drukowana na osobnych arkuszach i doklejana. Druk 4/0 CMYK, na kartonie dwustronnie powlekanym 300g/m,2 uszlachetniany laminatem mat/błysk (zawsze zgodnie z uszlachetnianiem frontu).