Strony www

PROJEKTY • STRON WWW • GRAFIKA • POZYCJONOWANIE • REKLAMA INTERAKTYWNA

Witamy Państwa, oferujemy profesjonalną i fachową obsługę przy tworzeniu stron i reklam w internecie.  Mogą Państwo u nas tanio i szybko wykonać stronę www.strony www projektowanie

Projekty graficznie stron używając sprawdzonych rozwiązań lub tworzymy od podstaw nowe rozwiązania. Pracujemy za zwyczaj na rozwiązaniach opartych na CMS, PHP, Flash, Html.
Naszym klientom polecamy instalacje WordPress, z panelem administracyjnym, grafiką oraz dodatkowo oferujemy cały szereg wtyczek do polepszenia jakości oraz funkcjonalności stron takie jak SEO – optymizacja i pozycjonowanie stron, Newsletter firmowy, galerie. Oprócz CMS piszemy strony w językach html, php.
Możliwy dojazd w Józefowie, Otwocku, na terenie Wawra i okolic.

Oferujemy:

Strony Autorskie:
1. WordPress – system oparty na CMS z panelem administracyjnym umożliwiający aktualizacje stron. Dodatkowo możliwość zainstalowania dodatkowych narzędzi typu:
SEO – system zarządzający pozycjonowaniem
WooComerce – Sklep internetowy
Newsletter – Zdalny meiling
Anty wirus – oprogramowanie antywirusowe
Galerie, Facebook, oraz inne dodatki zwiększające skuteczność i zasięg działania.

2. Sklepy internetowe – Petrashop. Jest to sprawdzone narzędzie do handlu w internecie. Posiada bardzo dużo możliwości, bramki płatnicze, SEO, meiling.

3. Pozycjonowanie – Oferujemy kilka możliwości od podstawowego indeksoania w wyszukiwarkach do zaawansowanych narzędzi AdWords do kampanii internetowych.

4. Prezentacje firmowe. Do celów prezentacji oraz reklam tworzymy prezentacje, grafiki oraz animacje do prezentacji w firmie, u klienta oraz na stronie.

5. Opracowanie Strategii Marketingowej oraz przeprowadzenie kampanii w internecie i mediach publicznych.  Jeżeli potrzebują Państwo skutecznych narzędzi oraz rozwiązań aby lepiej wypromować swoją firmę lub produkt, to mamy skuteczne rozwiązania, które możemy zaoferować.

6. Proste rozwiązania – Reklama nie musi być droga, możliwość wykonania prostych stron w html, php.